ČEPS a.s.

  • PDF

ČEPS a.s.Společnost ČEPS se výrazně podílela na modernizaci kuchyně a vybudování přístavku – zázemí kuchyně. Rádi bychom jí touto cestou poděkovali za pomoc, která vedla ke zkvalitnění našich služeb pro naše klienty. I díky společnosti ČEPS jsme mohli vybudovat moderní kuchyni s odpovídajícím zázemím.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 23:23

Tesco – Pomáháme s Vámi

TescoByli jsme podpořeni Nadačním fondem Tesco v programu „Tesco – Pomáháme s Vámi”. Chtěli bychom co nejsrdečněji poděkovat nadačnímu Fondu Tesco za vyjádřenou podporu a všem, kteří se do hlasování zapojili a podpořili nás tak svým hlasem. Moc si vaší podpory vážíme a ceníme. Jsme velice vděční za tuto pomoc, protože nám umožní zajistit a udržet služby terénní pečovatelské služby, kterou poskytujeme lidem se zdravotním a tělesným postižením a seniorům. Děkujeme!

NADACE ČEZ
NADACE ČEZ – podpořila realizaci projektu Terénní pečovatelské služby
VDV – Nadace Olgy Havlové
Již 25 let pomáháme potřebným. Letos slavíme 25. výročí založení VDV. Podívejte se, co se nám za 25 let podařilo realizovat
Nadace Jistota KB
nadace jistota kb Hlavním posláním Nadace Jistota je pomáhat v konkrétních projektech a podporovat aktivity v oblastech rozvoje občanské společnosti, zdravotně sociálního charakteru, vzdělávání a začleňování jedinců do společnosti.
Nadace Jistota KB Podpořila náš projekt „Zajištění sociální a fakultativní služby pro seniory.“
AstraZeneca Czech Republic, s. r. o.
AstraZeneca Czech Republic s. r. o.
AstraZeneca je přední mezinárodní farmaceutická společnost s vlastním výzkumným programem zaměřeným na oblasti gastroenterologie, anesteziologie, kardiovaskulárních onemocnění, onkologie, onemocnění CNS, infekčních onemocnění, respiračních onemocnění, kloubních a kostních onemocnění.
ČEPS a.s.

ČEPS a.s.Společnost ČEPS se výrazně podílela na modernizaci kuchyně a vybudování přístavku – zázemí kuchyně. Rádi bychom jí touto cestou poděkovali za pomoc, která vedla ke zkvalitnění našich služeb pro naše klienty. I díky společnosti ČEPS jsme mohli vybudovat moderní kuchyni s odpovídajícím zázemím.

WEIL, GOTSHAL – Nadační fond
WEIL, GOTSHAL – nadační fond byl zřízen na počátku roku 2009, aby přispíval ke zlepšování a rozvoji kvality života jednotlivce, rozvoji duchovních a materiálních hodnot a uplatňovaní základních lidských práv a humanitárních zásad ve společnosti. WEIL, GOTSHAL – nadační fond svojí činností navazuje na rozsáhlou charitativní podporu poskytovanou advokátní kanceláří WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.
EKONOM – SYSTÉM, s. r. o.
EKONOM – účetní a evidenční systém
Nebojte se účetnictví, náš EKONOM vám rozumí – ÚČETNÍ PROGRAM bez obav. Vystavte svoji první fakturu již za chvíli nebo ještě dnes spočítejte mzdy vašich zaměstnanců. Šetřete svůj čas a peníze tak, jak to každodenně dělají tisíce našich zákazníků.
INTV, s. r. o.
INTV, s. r. o. - Satelitní internet dostupný v celé ČR. intv Moc si vážíme dlouhodobé podpory a důvěry, kterou nám společnost INTV, s. r. o. projevuje. Velice děkujeme.
p. KALÍŠEK MARTIN, Praha

Seznam našich současných sponzorů a dárců v abecedním pořadí
Seznam našich současných sponzorů a dárců naleznete ve Výročních zprávách za jednotlivé roky.
Jste tady: Sponzoři